ESET Mail Security pro Lotus Domino Server
Více informací poskytneme v následujícím měsíci.


ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server
ESET vydal v březnu letošního roku novou verzi ochrany pro Microsoft Exchange Server. Nová verze obsahuje vylepšené antispamové jádro a další novinky.
Při šíření škodlivého software je email jedním z distribučních nástrojů. Proto je ochrana firemního poštovního serveru základním kamenem bezpečnosti každé organizace. ESET Mail Security detekuje všechny druhy emailových infiltrací a odvrací hrozbu napadení hned v zárodku - dřív než se dostane do vaší sítě. 


ESET Mail Security pro Linux / BSD / Solaris

Ochrana emailové komunikace
Efektivní a bezpečná komunikace je základem každé firmy. ESET Mail Security ve spolupráci s operačním systémem založeným na Unix (Linux, BSD, Solaris) přináší pro servery nejen prvotřídní antivirovou ochranu, ale také nové efektivní spamové filtry, které zabrání průniku nevyžádaných zpráv ke koncovým uživatelům.


ESET NOD32 Antivirus pro KerioConnect
KerioConnect (dříve Kerio Mail Server) poskytuje nástroje pro multiplatformníspolupráci, synchronizaci mobilních zařízení a emailovou bezpečnost. Řešení od společnosti ESET blokuje škodlivé programy, které se snaží ohrozit integritu vaší sítě a chrání tak emailové schránky na všech poštovních protokolech.

ESET Security pro Kerio
(nyní v beta verzi)